KİRPİK LİFTİNG

Kirpik Lifting uygulaması sayesinde kirpiklerin daha uzun daha dolgun ve daha hacimli görünmesi sağlanır.

Rimelli etkisi ile size ekstra fresh bir görüntü kazandırır. Özellikle seyrek, dağınık ve hacimsiz görünen kirpiklerinizin yapısını değiştirmek için kirpik lifting uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Kirpik Lifting uygulaması içeriğindeki yoğun keratin sayesinde kirpiklerinize bakım yapar. Üstelik hiç bir kimyasal madde içermeyen bu bakım tamamen bitkiseldir ve düzenli uygulama yapıldığında kirpiklerinizde gözle görülür bir şekilde daha dolgun uzun ve hacimli bir görüntüye sahip olacaksınız.

 

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

 

Kirpik Lifting 3 ay kalıcı bir şekilde kaldırma ve kıvırma işlemidir.

Düz kirpiklere sahip olan kişilerin tercih ettiği bu uygulama kirpiklerde görülen bazı kimyasal solüsyonlar ile uzun süreli kalkıklık ve kıvrıklık kazandırmaktadır. Özel keratinler sayesinde kirpiklerinizi beslemektedir.

Kirpik Lifting, kirpiklere uzun süreli kıvrık, kalkık etki vermek için kirpik çizgisine ilk olarak silikon ped yapıştırma işlemiyle başlar. Hemen ardından da bu kıvrıklığı korumak için bazı vitaminler, keratinler ve solüsyonlar uygulanır. Bu işlemlerden sonra kirpik bigudisi ile sarılır.

İlk aşamada geriye doğru yapıştırılan kirpiklere mikro çubuklarla jel formunda bir solüsyon sürülür ve yaklaşık 15 - 20 dakika bekletilir. Bu aşamada solüsyonun her bir kirpiğe eşit şekilde sürülmesi önemlidir.

Son olarak kirpiklere keratin yüklemesi ve renklendirici solüsyon sürülerek kirpik lifting uygulaması tamamlanır.

Uygulama yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

 

Kirpik Lifting Kimlere Uygulanır?

Kirpik Lifting herkese uygulanabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar mevcuttur.

Göz makyajının kusursuz şekilde temizlenmeli, kirlerde herhangi bir ürün kalıntısının kalmamasına ve kuru olmasına dikkat edilmelidir.

 

Eğer arpacık, alerji, deride tahrip, kirpik dökülmesi gibi durumlar yaşanıyorsa kirpik lifting uygulamalarına mutlaka ara verilmelidir.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım