ESKİŞEHİR ERKEK LAZER EPİLASYON HİZMETİ ESTHEZEN BEAUTY CENTER'DA

Eskişehir Erkek Epilasyon

Esthezen Güzellik Merkezi sayesinde bakımlı duruşunuzu pekiştirebilir ve günlük hayatınızı kolaylaştıracak bakım adımlarının atılmasını da mümkün kılabilirsiniz. Epilasyon adımları ve uygulamaları sadece kadınlara özel değildir. Erkekler de aynı şekilde daha steril ve bakımlı bir vücuda sahip olmak için göğüs bölgelerinden bacaklarına ve sırtlarına kadar birçok alanda epilasyon uygulaması talep edebilirler. Firmamız ile ağır ve acı olmadan tüylerden kurtulmak için adım atabilirsiniz. Steril ortamlarımızda son teknoloji cihazlar ile cilt sağlığınıza zarar vermeden tertemiz bir vücuda ulaşmanız için uygun yapı oluşturulur.

 

Eskişehir Soprano Buz Lazer

Eskişehir erkek epilasyon adımlarında en sık kullanılan seçeneklerin başında buz lazer gelmektedir.

  • Buz lazerin en temel özelliği ağrı ve acının minimum seviyede olmasıdır.
  • En kalın tüylerin dahi gerekli olan lazer ışınlarına tabi tutularak dökülmesi sağlanır.
  • Cilt renginiz ne olursa olsun uygulanabilir.
  • Sadece kollar, sırt ya da omuz kısımlarında değil dilerseniz yüzünüzde de tercih edebilirsiniz. Yanak kısmında ya da boyunda çıkan istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyen kişiler için harika bir tercih olacaktır.

Lazer epilasyon erkek uygulama işlemleri ile size sunulan seans skalası içerisinde tüylerinizden kurtulma imkanını da elde edebilirsiniz.

 

Eskişehir Erkek Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları incelemeye alındığı zaman kişilerin özellikle piyasada sunulan fiyat aralıklarından çok daha makul bir seviyede hizmet almaları mümkün kılınıyor. Sizin tüy yapınıza ve uygulanacak olan seans yapısına göre gerekli olan ödeme tutarı belirlenir. Özel kampanyalı dönemlerde gelirseniz çok daha makul bir seviyede ödeme adımlarını tamamlayabilirisiniz. Ödemiş olduğunuz tutarın karşılığını pürüzsüz teninizde alacaksınız. Bakımlı görünüme ulaşmak hiç bu kadar makul fiyatlı olmamıştı.

 

Eskişehir Erkek Epilasyon Acılı Bir İşlem Midir? 

Eskişehir lazer epilasyon merkezi sayesinde acı duymadan istenmeyen tüyleri elimine edebilirsiniz. İstenmeyen tüylerden kurtulurken derinize kesinlikle zarar verilmeyecektir. Global ve yerli güvenlik denetimlerinden ve sağlık onaylarından geçmeyen hiçbir yöntem merkezde uygulanmayacaktır. Hassas ciltli olan kişilerin dahi tek biri sağlık sorunu dahi yaşamadan gerekli olan epilasyon adımlarını tamamlaması için uygun fırsat sunuluyor.

 

Eskişehir Diode Lazer Kullanışlı Mıdır?

Lazer epilasyon öneri verilerine bakıldığı zaman Diode lazer tipinin sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Bu lazeri diğerlerinden ayıran en temel özelliklerin başında derin bir alana nüfuz edebilmesi gelmektedir. En kalın kıl köklerinin dahi lazer ile güçsüz hale getirilmesi, için bir fırsat oluşturulmaktadır. Diode lazer ile derinizin sağlığına zarar vermeden harika biri görsel kazanacaksınız. Erkeklerde de kadınlarda da kullanılabilir.

 

Lazer Epilasyon Deriye Zarar Verir Mi?

Lazer uygulaması ile alakalı en sık merak edilen husus deriye zarar verip vermediğidir. Merkezimizde uygulanan tüm yöntemler sağlık onaylarından ve dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Bu harika sistem özellikleri ile tüylerden kurtulurken cilt sağlığınızı kesinlikle tehlikeye atmayacaksınız. Hatta epilasyon sonrası bakım kürlerimizi ile cildinizi eski canlılığına yeniden kavuşturabilirsiniz.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım