ESKİŞEHİR KARBON PEELİNG UYGULAMASI ESTHEZEN BEAUTY CENTER'DA

Eskişehir Karbon Peeling

Esthezen Güzellik Merkezi ile cildinizin muhteşem biri pürüzsüzlüğe kavuşmasını mümkün kılabilirsiniz. Harika bir cilt yumuşaklığının yanı sıra lekelerden arınmak için de karbon peeling muhteşem bir seçenek olacaktır. Tabi ki bu tür incelikli işlemlerin sadece konunun uzmanı tarafından uygulanması gerekir. Merkezimizde kullanılan materyallerden uygulama yapan kişilere kadar nitelikli bir sistem oluşturulmuştur. Bu şekilde elde edeceğiniz bakım sürecinden memnun kalacağınızdan emin olun’ tecrübeli kadromuz cilt sağlığınızı pekiştirirken size ışıl ışıl bir görünüm sunacak!

 

Karbon Peeling Nasıl Uygulanır?

Eskişehir karbon peeling uygulama adımları hakkında dikkate alınması gereken hususlar;

  • Karbon solüsyonu ve etkin lazer uygulaması ile bir seans yapılır.
  • Cilt lazer ile hareketlendirilirken karbon solüsyonu ile ölü derinin atılması sağlanır.
  • Sivilce izlerinden başlayarak güneş lekelerine kadar birçok unsurdan bu bakım seansının sonrasında kurtulabilirsiniz.
  • Cildinizin herhangi bir şekilde sorunlu bir yapısı, geçmişte geçirdiğiniz bir cilt sorunu ya da alerjiniz olan bir durum bulunuyorsa bunu yetkililerimize bildirmelisiniz.
  • Sizin verdiğiniz bilgiler ışığında bakım adımı sizin için kişiselleştirilecektir.

Karbon peeling uygulama adımının sonrasında direkt olarak güneşe çıkmamalısınız. Çıkmak zorunda olan kişilerin de yüksek faktörlü bir güneş kremi kullanması gerekiyor. Elde edilecek olan sonuç bu şekilde daha nitelikli olacaktır!

 

Eskişehir Karbon Peeling Ciltteki Lekeleri Geçirir Mi?

Karbon peeling ile cilde yerleşmiş olan kalıcı lekeler ile dahi mücadele etme hakkını elde edebilirsiniz. Cildinize yapılan solüsyon sürme işleminin aynı zamanda lazer ile pekiştirilmesi ölü derinin atılması ve cildinizin derin bir nefes almasını sağlayacaktır. Özellikle yaz sezonu sonrasında yanlış güneşlenme nedeni ile renk eşitsizlikleri meydana geldiyse bu lekeler ile mücadele etmek için de karbon peeling seanslarımızı kullanma imkanınız bulunuyor.

 

Karbon Peeling Fiyatları

Karbon peeling fiyatları incelemeye alındığı zaman özellikle fiyat aralığının makul yapısı memnun bırakmaya devam ediyor. Piyasada hem bu derece uzman bir kadro üzerinden hizmet alma hem de kısa bir süre içerisinde cildinize muhteşem bir görünüm kazandırma hakkını elde etmek oldukça zor! Bu sunulan nitelikli piyasa lideri hizmetlerin aynı zamanda uygun fiyatlı olması ve bütçenizi sarsmadan gerekli olan bakım adımlarının tamamlanması da göz dolduruyor. Hatta kampanyalı olan dönemlerde gelen kişilerin ödemeleri gereken tutar çok daha düşük olacaktır.

 

Karbon Peeling Dermatolojik Olarak Onaylı Mıdır?

Karbon peeling faydaları oldukça çeşitlidir. Lekelerin ortadan kaldırılması, sivilce izlerinin geçirilmesi ve nem dengesinin sağlanması için harika bir yöntem benimsenmiştir. Bu yöntemin uygulanmaya başlamasının hemen öncesinde hem ülkemizde hem de global piyasada gerekli olan tüm önlemler alınmış durumdadır. Dermatolojik bağlamda gerekli olan testler geçirilmeden kesinlikle bir yöntem uygulamaya koyulmaz.

Karbon peeling yorumları da bu konuda gerekli olan bilgiyi sunuyor. Yorumlar memnuniyeti yansıtıyor. Öncesi sonrası fotoğraflarına bakarak yöntemin ne derece efektif bir yapıda olduğunu da net şekilde görebilirsiniz.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım