ESKİŞEHİR HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI İLE MUHTEŞEM BİR CİLT

Eskişehir Hydrafacial Cilt Bakımı

Esthezen Güzellik Merkezi hydrafacial cilt bakımı ile cildinize yeni biri soluk getirecek! Gençliğin ışıltısını teninize dahil etmek için en doğru yerlerden birinde bulunuyorsunuz. Son teknoloji cihazlarımız ve bunları uygulayan alanında uzman güzellik danışmanlarımız, estetisyenlerimiz ile sizi bekliyoruz. Harika bir bakım günü geçirmek isteyen kişiler için tüm programlar mevcut. Baştan aşağı bakımınızı yaptırırken aynı zamanda gençliğin sırrını da bulacaksınız!

 

Hydrafacial Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Eskişehir hydrafacial alanında hizmet veren en yetkin ve nitelikli ekiplerin başında geliyoruz. Bu alanda bakım sürecine dair bilinmesi gereken hususları sizin için sıraladık;

  • Vortex teknolojisi uygulanarak yöntemden istifade edilir.
  • Hyalüronik asit uygulaması ve cildi besleyecek olan diğer kürlerin de bir araya getirilmesi ile beraber muhteşem biri görselliğe ulaşacaksınız.
  • Özellikle 30lu yaşlarınızdan sonra kırışıklık oluşması çok daha olası bir hale gelecektir. Bunun için kaz ayaklarından boyun ve dekolte bölgesine kadar uygulama yapılabilir.
  • Nem dengesi sağlanırken ciltte meydana gelen renk eşitsizlikleri ile de mücadele etme imkanını yakalayabilirsiniz.
  • Siyah noktaların oluşumunun engellenmesi konusunda da bu bakım türünün harika bir fırsat sunduğu net şekilde görülüyor.

Cildinizi eski sağlığına geri götürmek isteyen kişiler için en uygun alternatiflerden bir tanesi olacaktır. Özel günlerin öncesinde yaptırıldığı zaman makyajınızın duruşunu dahi değiştirecektir. Simanızı görenler ışıldayan enerjinizi ile size hayran kalacak!

 

Eskişehir Hydrafacial Fiyatları

Eskişehir hydrafacial fiyatları incelendiği zaman merkezimizde sunulan fiyat aralığının birçok farklı güzellik merkezine göre oldukça uygun olduğunu görebilirsiniz. Paket program şeklinde seans bazında satın alabilirsiniz. Sadece 1 seansa gelme gibi bir hakkınız da bulunuyor. Güzellik merkezimizin en temel amacı sizin için memnun bırakan ve özel hissettiren bir bakım aşamasının tamamlanmasıdır.

 

Eskişehir Hydrafacial Cilt Bakımı ile Nem Dengesini Sağlamak Artık Çok Kolay!

Hydrafacial cilt bakımı yapılırken nem dengesinin sağlanması çok kolay ve verimli bir hal alacaktır. Siz de verimli ve sorunsuz biri şekilde yaşlanma etkilerini azaltırken aynı zamanda yaz ve koş mevsimlerinde cildin doğal nem dengesini destekleme imkanını yakalayabilirsiniz. Nem dengesi sağlanırken aynı zamanda cildin fazla yağlanma sorununun ortadan kaldırılması için de uygun dokunuşlar yapılır. Sizin cilt tipinize ve beklentilerinize uygun olarak bakım adımının içeriğinde de değişimler yapılacaktır. Bu harika içerik ile şuana kadar elde ettiğiniz verimlilik çok daha yüksek seviyeye çıkacak ve cildiniz gençliğin ışıltısı ile parlayacak.

 

Hydrafacial Ne Kadar Sürede Bir Tekrarlanmalı?

Hydrafacial faydaları incelendiği zaman tekraren yapıldığı zaman çok daha net bir etki elde edileceği görülmektedir. Özellikle şehir hayatının bir parçası olan kişilerin hem cildin kirlenmesi hem de ekran ışığı sebebi ile yıpranması söz konusu olabiliyor. Bakım seanslarını en azından 2-3 haftaya bir tekrarlayarak cildinizin hem temizliğini hem de dinliğini muhafaza edebilirisiniz.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım