ESKİŞEHİR LAZER EPİLASYON İLE İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULUN

Eskişehir Lazer Epilasyon

Esthezen Güzellik Merkezi lazer epilasyon konusunda muhteşem bir kadro oluşturmuştur. Alanında uzman olan güzellik danışmanlarımız ile tüylerinizden kalıcı olarak kurtulma imkanınız da olacak! Teknolojik alt yapı ve cihaz tercihi ile alakalı olarak da gerekli olan tüm denetimler tamamlanmıştır. Atılan tüm adımlar muhteşem kalitesi ile göz doldurmaya devam ediyor.

 

Eskişehir Lazer Epilasyon Uygulamamızla İstenmeyen Tüylerden Kurtulun!

Eskişehir lazer epilasyon işlemleri sayesinde istenmeyen tüyler ile uğraşmaya son! Lazer dokunuşları ile tüy kökleriniz geleneksel yöntemler ile almak zorunda kalmayacaksınız.

  • İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kişilerin kendi cilt tiplerine uygun bir lazer uygulamasına tabi tutulması sağlanır.
  • Diode lazer bunların başında gelmektedir. Bu lazer tipi ile kıl kökleri çok kuvvetli olan kişilerin dahi başarılı biri epilasyon süreci tamamlaması için fırsat sunulur.
  • Son dönemlerde soprano buz lazer de sıklıkla kullanılan yöntemler arasında kendini göstermektedir. Bu yöntemi diğerlerinden ayıran temel husus acısız olmasıdır. Kıl köklerinizde yanma dahi hissetmeden oldukça kısa vadede tüylerin zayıflamasını mümkün kılabilirsiniz.
  • Lazer uygulamasının öncesinde biri alerjinizi ya da daha öncesinde geçirdiğiniz bir cilt rahatsızlığınız bulunuyorsa bunu uzmanlarımız ile kesinlikle paylaşmanız gerekiyor. Bu hassasiyetlere uygun bir bakım ve epilasyon adımının tamamlanması için adım atılacaktır.

Lazer epilasyon alanında firmamızın bu derece nitelikli hizmet vermesine rağmen fiyat aralığı oldukça makul biri seviyededir. Lazer epilasyon fiyatları kapsamında bir kıyaslama yapıldığı zaman firmamızın makul seviyesinin bir kere daha farkına varacaksınız. Ayrıca kampanyalı olan dönemlere denk geldiğinizi zaman epilasyon sürecinde indirimli fiyatlardan da istifade edebilirsiniz.

 

Steril Ortam Kalıcı Çözüm Eskişehir Lazer Epilasyon!

Eskişehir lazer epilasyon merkezi listesi kapsamında en steril ve nitelikli şekilde hizmet veren firmaların başında geliyoruz. Kişisel kullanım için ayrılan ürünlerimiz tek kullanımlıktır. Sizin genel sağlığınızı koruma altına almak için merkezimiz düzenli aralıklar ile prosedürlerin de çok üzerinde dezenfekte edilmektedir. Uzmanlarımızın da bu konuda ayrı biri hassasiyet gösterdiği ve merkezimizin temizlik konusundaki hassasiyeti müşterilerimizin yorumlarından da anlaşılıyor.

 

Lazer Epilasyon İşlemi Acılı Mıdır?

Lazer epilasyon öneri yapan kişilere göz attığınız zaman acı oranının oldukça düşük olduğunun dile getirildiğini görebilirsiniz. Lazer epilasyon kadın ve erkeklerde farklı acı eşiklerini tetikleyebilir. Tüylerinizden geleneksel yöntemler ile kurtulmaktan çok daha az acılı olduğu kesin!

 

Lazer Epilasyon Erkeklere de Uygulanır Mı?

Lazer epilasyon erkek seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bu şekilde kollarında, omzunda, göğsünde ya da bacaklarında bulunan kıllardan rahatsız olan erkekler de uzmanlarımız ve teknolojik alt yapımız sayesinde kurtulacak! Daha pürüzsüz ve bakımlı biri cilt elde ederken aynı zamanda daha steril bir duruş da kazanacaksınız. Erkekler için uygulanan seans planlarımız daha uzun olmaktadır. Erkeklerin kıllarının daha kalın olması durum ile yakından alakalıdır. Siz de kıl köklerinin ve yoğunluğunun analiz edilmesinin sonrasında kaç TL ödemeniz gerektiğinden haberdar olacaksınız.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım