ESKİŞEHİR MANİKÜR VE MEDİKAL MANİKÜR UZMANI ESTHEZEN BEAUTY CENTER

Eskişehir Manikür

Esthezen Güzellik Merkezi el ve ayak bakımında da harikalar yaratmaya devam ediyor. Muhteşem tasarıma sahip olan tırnaklara kavuşmanız için en steril ortamı hazırladık. Sunulan bu muhteşem hizmet ile hem yumuşacık ellere hem de muhteşem tırnaklara erişeceksiniz. Sunulan hizmet sadece alanında uzman olan güzellik danışmanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Daha öncesinde bu alanda firmamızdan hizmet alan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman da ne derece yüksek bir verimliliğin hakim olduğu görülüyor. Müşteri memnuniyeti güzellik merkezimizin en temel kıstasları arasındadır.

 

Eskişehir Medikal Manikür ile Ellerinizi Bakıma Alın

Eskişehir manikür yapan firmalar arasında kıyaslama yapılınca uzman kadromuz ile fark yaratıyoruz. Sunulan muhteşem bakım adımları ile şuana kadar elde etmediğiniz bir şıklık, sağlık ve görsellik yakalayacaksınız.

  • Manikür ile tırnak kenarlarında ölü derilerden kurtulacaksınız.
  • Bu ölü deriler hem ele muntazam olmayan bir görünüm katmaktadır hem de nemlendirme sorunu olduğu zaman deriler soyulabilmektedir.
  • Güzellik merkezimizde tüm sağlık koşullarına dikkat ederek ölü derilerden arındırma işlemi tamamlanıyor. Bu derilerden arındırılmasının hemen sonrasında nemlendirme aşamasına geçiş yapılacaktır. Elde en önem verilmesi gereken hususların başında nemlendirme gelir. Deride meydana gelen hızlı yaşlanmalarda en büyük sorumlu kesinlikle cilt nem dengesidir.

Eskişehir manikür yapan yerler kıyaslandığı zaman Esthezen firmasının neden biri adım ön plana çıktığı bu kıstaslar ile bir kere daha fark edilmektedir.

 

Eskişehir Manikür Fiyatları

Eskişehir manikür fiyatları kapsamında kişilerin en kısa sürede en nitelikli hizmeti alırken uygun fiyat aralığından istifade etmesi temel isteğimizdir. Piyasa kıyaslaması yaptığınız zaman fiyat aralığımızın makullüğünü bir kere daha göreceksiniz!

 

Muhteşem Görselliğe Sahip Kalıcı Ojeler

Eskişehir manikür fırsatları arasında kalıcı oje fırsatı da kendini göstermektedir. Kalıcı ojeler ile bakım adımlarını kısa vadede tekrarlatmak zorunda kalmayacaksınız.

  • Görselliğe önem veren ve her daim bakımlı ellere sahip olmak isteyen kişiler için kalıcı oje harika bir tercih olacaktır.
  • Farklı renk tonlarında harika tasarımlar ve tırnak şekillerine kavuşabilirsiniz.
  • Dileyen kişiler sivri, dileyen kişiler küt ve kısa tırnak tercih edebilirler.
  • Manikür sürecinde sizin istekleriniz bizim önceliğimiz!

Bu detaylar kalıcı ojenin neden bu derece sık tercih edildiğini bir kere daha yansıtıyor. Güzellik merkezimiz kalıcı oje skalası bakımından oldukça zengin bir katalog sunuyor. Bu zengin katalog üzerinden kendinize uygun biri seçim yapma hakkınız vardır.

 

Steril Ortamda Medikal Manikür Eskişehir

Medikal manikür salonlarımızın her birinde en steril ortamın hazırlanması için çaba sarf edilmektedir. Kullanılan tüm malzemeler sadece bir kere kullanılmakta ve daha sonrasında dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutulmakta, tek kullanımlık olanlar ise prosedürlere uygun bir biçimde imha edilmektedir. Özellikle son dönemlerde sterilliğe verilen önemin artması ile beraber güzellik salonumuza gelen takdirler de artış göstermiştir. Sağlık ile alakalı tüm dokunuşları en steril şekilde tamamlıyoruz.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım