ESKİŞEHİR ÖLÇÜLÜ KAŞ ALIMI ESTHEZEN BEAUTY CENTER'DA

Eskişehir Ölçülü Kaş Alımı

Esthezen Güzellik Merkezi kapsamında kaşlarınızı hiç olmadığı kadar muntazam bir hale getirebilirsiniz. Kaşlarınız yüzünüzü çerçeveleyen doğal güzellik unsurları arasında kendini göstermektedir. Bu harka unsurun bakım ile ve küçük müdahaleler ile çok daha muntazam biri hale getirilmesi mümkündür. Yüz şeklinizi ve tüm çehrenizi değiştirecek bir dokunuş yapmak isterseniz kaş alımı için merkezimize başvurabilirsiniz. Makyajınızın dahi yüzünüzde duruş stilinin değişim göstereceğinden emin olabilirsiniz.

 

Eskişehir Ölçülü Kaş Alımı Nasıl Yapılır?

Eskişehir ölçülü kaş alımı sırasında yüzünüzün oranlarına uygun bir skala çıkarılır. Bu skala kapsamında kaşınıza şekil verilir. Hem sizin tarzınız hem de genel olarak simanız ile uyum içerisinde olacak müdahalelerde bulunulur. Merkezimizde bunun için özel bir sistem geliştirilmiştir. Dileyen kişilerin kaş alım süreçlerinin sanal sistemde nasıl duracağı ile alakalı bilgi verecek bir alt yapı da hazırladık. Bunun yanı sıra kaş alımının öncesinde uygulamalı olarak çizim adımları ile prova yapma hakkınız da bulunuyor. Sunulan bu ek hizmetler ile beraber kaş alım işleminin sonrasında herhangi biri sorun ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

 

Eskişehir Kaş Alım Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eskişehir ölçülü kaş alımı fiyatları oldukça makul seviyededir. Ödemiş olduğunuz tutarın karşılığını kaş tasarımınız üzerinden muntazam bir biçimde alacaksınız. Bu harika dokunuşlarda göz yapınız, çene kavisiniz, kirpik yapınız, kaşlarınızın tonu, saçlarınızın genel tarzı gibi hususların her biri dikkate alınarak tasarıma şekil verilir.

 

Kaşlardaki Boşluklar İçin Biri Çare Var Mı?

Kaşlarınız uzun zaman yanlış ellere teslim edilirse hatalı müdahalelerden dolayı kellikler oluşabilmektedir. Yanlış müdahalelerin yanı sıra genetik olarak da kaşlarda dökük ya da seyrek alanlar bulunabilir. Bu tür biri sorununuz varsa ve kaşlarınızın daha şekilli olmasını istiyorsanız anında merkezimiz ile iletişim kurmalısınız. Elde edilecek olan muhteşem dokunuşlar ile kaşınıza yeniden can verebiliriz.

Kaş için hazırlamış olduğumuz özel bakım kürleri bulunuyor. Bu bakım kürleri ile kalıcı olarak kelleştiğini düşündüğünüz alanların dahi yeniden canlanmasını mümkün kılabilirsiniz. Gür olan kısımların da muhteşem bir biçimde şekillendirilmesi için ölçülü adımlar atılacak ve yüzünüz altın orana uygun hale getirilecek. Kaş aldırma adımı birçok kadının bakım rutininde çok önemli bir süreç gibi düşünülmese de aslına bakılırsa tüm simanızı etkileyecek ve hatta yüzünüzün en karakteristik parçalarından biri olacaktır. Bu nedenle merkezimizde kaş tasarım alanında, konusunda yetkin olan isimler ile iş biriliği kuruyoruz!

 

Eskişehir Microblading Uygulaması

Kaşlarınızın yeterince şekilli olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle microblading işlemini ide talep edebilirsiniz. Bu konuda oldukça ön yargılı olan kişiler de bulunuyor. Fakat güzellik merkezimizde kaşınızın doğallığından hiçbir şey kaybetmeden microblading işlemine tabi tutulmanız için uygun dokunuşlar yapılacaktır. Bu alanda bizden daha öncesinde hizmet alan hanımların yorumlarına bakarak yetkinliğimizi hakkında fikir elde edebilirsiniz.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım