ESKİŞEHİR DÖVME SİLME İLE DÖVMELERİNİZDEN KURTULABİLİRSİNİZ

Eskişehir Dövme Silme

Esthezen Güzellik Merkezi kapsamında dövme silme uygulamaları da yapılmaktadır. Lazerin dahil olduğu tüm işlemlerin sadece konunun uzmanları ile uygulanması gerekiyor. Güzellik merkezimizde dövmelerin ortadan kaldırılması için gere4kli olan tüm teknolojik teçhizat alınmış ve konunun uzmanları ile dövme silme uygulamaları tamamlanmaktadır. Bu alanda artık memnun olmadığınız ya da görüntüsünden sıkıldığınız dövmeler ile beraber yaşamak zorunda değilsiniz. Güzellik merkezimizde hiçbir sorun çözümsüz değil. Merkezimizden sizin memnun şekilde ayrılmanız için tüm önlemler alınacaktır.

 

Eskişehir Lazer ile Dövme Silme Süreci

Eskişehir dövme silme işlemleri sırasında kişilerin derisinde bulunan kalıcı mürekkeplerin dağıtılması ve yok edilmesi temel amaç olarak belirlenmektedir. Uygulanan yöntemde herhangi bir iz kalmadan bu dövmenin çıkması için çaba sarf edilir. Lazer ile dövme silme süreci içerisinde, renkli olan dövmelerin biri derece daha zor çıktığının da bilinmesi gerekiyor. Bu nedenle seans sayısı bakımından renkli dövmelerin daha uzun süreceği ve maliyetinin de klasik dövmelere göre daha fazla olduğunun belirtilmesi gerekir.

 

Eskişehir Dövme Sildirme İşlemi Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eskişehir dövme sildirme adımının sonrasında dikkate alınması gereken hususlar;

  • İşlemin sonrasında direkt güneş ışığına çıkılmaması gerekiyor.
  • Güneşe çıkmak zorunda olan kişilerin bu bölgeyi koruma altına alması gerekir.
  • Kan sulandırıcı kullanan kişilerin doktorun da izni ile bu hapı belirli bir süre bırakması gerekiyor.
  • Verilen ağırı kesici kremler ve haplar ile sürecin daha sorunsuz geçmesi için ortam hazırlanır.

Bu detaylara dikkat ederek iyileşme aşamasını daha kolay tamamlayabilirsiniz. Artık kalıcı dövmelerin sizin ile beraber istemediğinizi halde geçmişi hatırlatmasına ya da göz zevkinizi bozmasına izin vermeyeceksiniz. Bu bölgede herhangi bir hasar olmaması için işlem gerekli olan tüm dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Bu dermatolojik testler ile kısa sürede deriye zarar vermeden nasıl bir işlem tamamlanacağı, dövmenin en sorunsuz nasıl silineceği ile alakalı gerekli sistem oluşturulmuştur. Daha öncesinde bu alanda gerekli olan hizmeti almış olan müşterilerimizin yorumlarına göz atmanız memnuniyet derecesiniz yansıtacaktır.

 

Eskişehir Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme silme fiyatları kapsamında bir kıyaslama yapıldığı zaman fiyat aralığının ne derece makul olduğunu siz de görebilirsiniz. Harika bir tasarıma sahip olan merkezimizde sağlık koşullarına uygun, tedbirli ve hassas bir biçimde milimetrik hesaplamalar ile dövme silme işlemi uygulanacaktır. Fiyat aralığının bu kadar hassas bir işlem için oldukça uygun olduğu da dile getirilmelidir. Diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman fiyatın ne derece uygun olduğu hakkında siz de fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Dövme Sildirme İşlemi Acılı Mıdır?

Dövme sildirme fiyatları hakkında yapılan araştırmalar kadar özellikle ağrılı bir süreç olup olmadığı da merak edilmektedir. İşlem acılı değildir. Bu acı seviyesi kişiye göre değişebilir. Dileyen kişilerin işlem öncesinde dövme olan bölgesine uyuşturucu etkisi olan merhemler de uygulanabilir.

Web sitemizde kullanılan tüm içeriklerin hakları Esthezen Beauty Center’a aittir. İzinsiz kopyalamanamaz ve kullanılamaz.
Eskişehir Web Tasarım